PLDEENRUHOME  |  O FIRMIE  |  DANE TECHNICZNE / ATESTY  |  STANY MAGAZYNOWE  |  GALERIE  |  ELEMENTY DO POBRANIA  |  KONTAKT
Stal nierdzewna i kwasoodpornaFirma


Nasza firma powstała w 1992 roku.
Z założenia miała być firmą wykonującą konstrukcje stalowe, szczególnie chcieliśmy się zająć eksportem takich usług.
W 1994 roku powstał pomysł zajęcia się handlem stalą nierdzewną i kwasoodporną. Początki nie były łatwe...
Rynek stali kwasoodpornych dopiero się rozwijał a firma nasza opierała się tylko i wyłącznie na kapitale właścicieli.
Na zakupionej działce powstał pierwszy magazyn a wkrótce teren wokół niego został dostosowany dla potrzeb rozładunków i załadunków pojazdów ciężarowych.
Przełomowym momentem w rozwoju firmy był rok 2002. W czerwcu zakończona została budowa nowoczesnej hali magazynowej z częścią biurową. Zapewniliśmy sobie warunki do pracy oraz odpowiednią powierzchnię składową.
13 marca 2003 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. W tym samym czasie firma zmieniała oprogramowanie co pozwoliło na stworzenie zintegrowanego systemu zarządzania gospodarką magazynową, sprzedażą, rachunkowością jak też obrotu dokumentami. Od tego momentu wszystkie dokumenty jakie wpływają do firmy są przechowywane w postaci elektronicznej – począwszy od faksów, zapytań ofertowych, wysyłanych ofert a na zamówieniach skończywszy. Pozwoliło to ograniczyć „papier” do niezbędnego minimum a ilość błędów do pojedynczych przypadków. Możemy zlokalizować każdy wpływający do nas dokument. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu jako jedyni w kraju umożliwiliśmy naszym stałym klientom składanie zamówień w systemie on-line, a każdy może sprawdzić aktualne stany magazynowe.
 

W roku 2003 znaleźliśmy się gronie firm wyróżnionych tytułem Gazeli Biznesu (nagroda przyznawana przez redakcję gazety Puls Biznesu) i tak już pozostało.... Gazlela Biznesu 2004, Gazela Biznesu 2005, Gazela Biznesu 2006, Gazela Biznesu 2007, Gazela biznesu 2008...
Kwiecień 2005 – otworzyliśmy nowy magazyn we Wrocławiu.
Kwiecień 2006 – otworzyliśmy nowy magazyn w Poznaniu.
Zapraszamy do obejrzenia ilustrowanej histori firmy w dziale Galerie.
Jako firma handlowa oferujemy do sprzedaży zarówno blachy, pręty, wyroby długie jak i elementy do instalacji przemysłowych. Wymogi rynku spowodowały, iż zaczęliśmy się specjalizować w sprzedaży kształtek ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Są to m. in. kolana, trójniki, kołnierze (kształtki zarówno do spawania jak i gwintowane). Naszą najmocniejszą stroną są kompleksowe dostawy dla klientów finalnych (kompletacja rurociągów – począwszy od rur, poprzez kolana, trójniki, redukcje, kołnierze, zawory kulowe, przepustnice międzykołnierzowe, złączki gwintowane) Stale zwiększamy ilości składowanych materiałów.

Staramy się realizować oczekiwania odbiorców.


HOME  |  O FIRMIE  |  DANE TECHNICZNE / ATESTY  |  STANY MAGAZYNOWE  |  GALERIE  |  ELEMENTY DO POBRANIA  |  KONTAKT

Copyright © 2006 Askotech Sp. z o.o. :: Stal nierdzewna i kwasoodporna

NIP 8510208318
kapitał zakładowy: 52.000 PLN
KRS 0000038870 prowadzony przez ODDZIAŁ CENTRALNEJ INFORMACJI KRS w Szczecinie


Pozycjonowanie strony Polcreate.pl